Bērnu Pasaule 2012

Ķīpsalā notiks grandiozs pasākums bērniem un vecākiem!

Maija pēdējās brīvdienas – no 25. līdz 27. maijam – Ķīpsalā sola unikālus piedzīvojumus ikvienai ģimenei! Izstāžu centrā valdīs nebijusi kņada un rosība, jo vienlaikus ar populāro izstādi „Bērnu pasaule” atsevišķā hallē notiks pirmais Latvijā izglītojošais, izzinošais un izklaidējošais pasākums “Kas te? Es te! Ķīpsalā”!

“Kas te? Es te! Ķīpsalā” pamatideja – izglītojoši un attīstoši pasākumi bērniem var būt aizraujoši! Atraktīvi un izzinoši burvju triki, interesanti eksperimenti, filmu animēšana, asprātīgi konkursi, viktorīnas, šovi, aizraujošas rotaļas, attīstošas spēles, dejas un dziesmas – tās ir tikai dažas no "Kas te? Es te! Ķīpsalā" aktivitātēm. Pirmo reizi 4 līdz 9 gadus veciem bērniem būs veltīta atsevišķa halle, kur bez papildu maksas varēs ļauties aizraujošiem izglītības piedzīvojumiem!


Par kolosālu atmosfēru Ķīpsalā rūpēsies iemīļotie TV varoņi – Pukšs, Lupe, Varis un Konstantīns, vairāk nekā 35 Rīgas bērnu un jauniešu mācību un iniciatīvu centri, sporta skolas, muzeji un gandrīz 600 jaunie mākslinieki. Plānots, ka trīs dienu laikā – no 25. līdz 27. maijam – Ķīpsala sagaidīs vairāk nekā 22 000 ieinteresētu apmeklētāju.

Zemāk esošos video veidojuši Rīgas Bērnu Televīzijas un Radio Akadēmijas studenti, sadarbībā ar pirmsskolas iestādi "Varavīksne". Aizkadra balss - Milija Volka.